> Конденсаторные установки

Конденсаторна установка – що це, як працює, навіщо використовується?

 

Просто і доступно.

 

Навіщо потрібні конденсаторні установки?

 

Конденсаторні установки виробляють (прийнято говорити – компенсують) реактивну потужність, яка необхідна для роботи індуктивних навантажень – електродвигунів, трансформаторів та інших електроприладів, що мають у своїй конструкції обмотки і котушки.

 

Без використання конденсаторної установки ця реактивна потужність береться з мережі і оплачується споживачем «по лічильнику».

 

Впровадження конденсаторної установки дозволяє зробити цю реактивну потужність безпосередньо на підприємстві, що означає не брати її з мережі і, відповідно, не оплачувати.

 

Коли необхідно впровадження конденсаторної установки?

 

Впровадження конденсаторної установки доцільне, якщо:

 

 

Як вибрати конденсаторну установку?

 

Наприклад, для установки потужністю 100 кВАр можна взяти такий набір конденсаторів (ступенів) 5 + 10 + 15 + 20 + 50 кВАр, а можна 50 + 50 кВАр. В іншому випадку при експлуатації можливий ефект перекомпенсації і, як наслідок, розмір економії буде істотно нижче. Попередній розрахунок за допомогою калькулятора дозволить отримати оптимальний варіант за ціновим критерієм.

 

Для вибору найбільш оптимального варіанту комплектації конденсаторної установки для Вашого підприємства Ви можете скористатися послугою «безкоштовна консультація інженера», зв’язавшись з нами зручним для Вас способом.

 

 

Скільки зекономить конденсаторна установка?

Впровадження конденсаторної установки дозволяє знизити оплату за споживання реактивної потужності на 70-80%!

Однак є й інші, не такі очевидні, але дуже корисні ефекти від використання конденсаторної установки.

кабелях.

 

Термін окупності конденсаторної установки всього 0,5 – 1,5 року – в залежності від режиму експлуатації, вартості установки і точності підбору параметрів.

Розрахувати економічний ефект від впровадження конденсаторної установки Ви можете за допомогою калькулятора

 

Переваги КРМ від компанії NKU

 

Ми виробляємо конденсаторні установки з 2014 року.

Ми використовуємо комплектуючі світових виробників.

Ми пропонуємо рішення для «ефективної компенсації реактивної потужності»

У поняття «ефективної компенсації реактивної потужності» ми вкладаємо два критерії:

 

Для підбору найбільш ефективної установки, тієї, яка дозволить максимально економити, ми пропонуємо послугу енергоаудиту. На Вашому підприємстві ми встановлюємо автономний реєстратор, який, протягом декількох діб безперервно вимірює і фіксує споживання активної та реактивної електроенергії. На підставі отриманих даних ми підберемо оптимальний набір конденсаторів для комплектації конденсаторної установки.

 

Другий критерій ефективності – це термін служби.

Ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі світових брендів.

Ми впровадили системний входить контроль якості комплектуючих і тому беремо всі гарантійні зобов’язання перед нашими замовниками на себе.

Саме тому ми маємо можливість надати нашим замовникам безпрецедентну гарантію як на всю установку в цілому так і на окремі комплектуючі – 36 місяців.

Наш досвід підтверджує, що це правильний підхід, який забезпечує безперебійний тривалий термін експлуатації.

 

Як замовити установку?

 

Найпростіший спосіб – зателефонувати або написати нам. Протягом дня ми прорахуємо вартість конденсаторної установки за Вашою заявкою.

 

Самостійно оцінити вартість конденсаторної установки необхідної Вам потужності, Ви зможете за допомогою калькулятора.

 

Для точного і детального прорахунку – заповніть опитувальний лист, який можна завантажити на цій сторінці або отримаєте його від менеджера.

 

Якщо у Вас недостатньо даних для прорахунку, наприклад, у вас ще не встановлений лічильник реактивної енергії, тоді пропонуємо скористатися послугою енергоаудиту.

Фахівці компанії NKU швидко і якісно виконають аудит якості електроенергії на Вашому підприємстві, підберуть оптимальну конфігурацію установки, зроблять прорахунок, виготовлять, забезпечать доставку, монтаж і пуско-наладку.